30 вересня 2021 р.

КП «АТП-2528» придбає у лізинг нову техніку, 30 мільйонів гривень на це дасть держава

Депутати Чернігівської міської ради підтримали рішення про надання дозволу комунальному підприємству «АТП-2528» Чернігівської міської ради на укладання договору фінансового лізингу з метою придбання нової господарської техніки. Прийняття такого рішення пов'язано з державним проєктом, який передбачає співфінансування - 30% коштів надаються учаснику на безповоротній основі.

- Держава пропонує, по суті, грантові кошти у розмірі 30 мільйонів гривень. У сумі 100 мільйонів. Тобто якщо місто надасть кредит комунальному автотранспортному підприємству «АТП-2528» у розмірі 100 мільйонів гривень, то 30 мільйонів з цих коштів надасть держава. Відмовлятися від такої пропозиції, я вважаю, не розумним, тому варто цією пропозицією скористатись, - зазначив Владислав Атрошенко.

Як він пояснив напередодні при обговоренні цього питання на засіданні виконкому міської ради, у лізинг АТП-2528 візьме сміттєвози для роботи з напівзаглибленими контейнерами і техніку для прибирання міста.

Строк лізингу – не більше 60 місяців.
Процентна ставка – змінювана, не більше 11 % річних.