Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 вересня 2021 р.

Засідання 11 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання розпочалося з хвилини мовчання у пам'ять жертв Бабиного Яру


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Засідання 11 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, яке выдбувається сьогодні, 30 вересня, розпочалося з хвилини мовчання. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко оголосив її в пам'ять про трагічну сторінку історії - масові розстріли нацистами людей в урочищі Бабин Яр. Сьогодні виповнюється 80 років з цієї трагічної події.

- В історії людства є такі прикрі події, які ганьблять цю історію і саму людину. 29-30 вересня відзначаються 80-і роковини з початку масових розстрілів, здійснених нацистськими окупантами у Бабиному Яру. Було розстріляно десятки тисяч людей тільки за ознакою їх національної приналежності. Я вважаю, що в історії такі події ніколи не повинні повторюватись. А з подій, які відбулись, ми маємо зробити висновки та винести для себе повчальний урок. Прошу оголосити хвилину мовчання для вшанування невинно втрачених людських життів, - заявив Владислав Атрошенко.

Після хвилини мовчання пролунав гімн України, який розпочав сесійне засідання 11 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!