Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
29 вересня 2021 р.

Виконком погодив черговий перелік вивісок, які підлягають демонтажу через невідповідність дизайн-коду міста

+8
+5

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради, від 29 вересня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових об’єктів (вивісок), які підлягають демонтажу.

Відповідно цього рішення, найближчим часом демонтажу з відновленням благоустрою підлягають 80 об’єктів (вивісок), що не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова. Список громадських закладів, які мають змінити зовнішній вигляд фасадів приміщень, сформувала Комісія з демонтажу. Цього разу  у черзі до змін заклади, які розташовані на вулиці Гетьмана Полуботка та вулиці П’ятницькій.

Власникам цих тимчасових об’єктів встановлений строк добровільного демонтажу та відновлення благоустрою. У разі невиконання вимог щодо добровільного демонтажу він проводитиметься комунальним підприємством «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради.

Як повідомив на засіданні виконкому керівник цього КП Віталій Хрустицький, всього в центральній частині міста ними вже опрацьовано 221 фасад будинку. У результаті як добровільного, так і примусового виконання рішень виконкому наразі демонтовані 143 вивіски, які не відповідали вимогам затвердженого дизайн-коду міста.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!