Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 вересня 2021 р.

Владислав Атрошенко привітав курсантів Пенітенціарної академії зі складанням присяги та початком навчання

+20
+17

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20
Фото № 21
Фото № 22
Фото № 23

Сьогодні, 24 вересня, курсанти Академії Державної пенітенціарної служби склали присягу. Цього року до Академії на юридичний факультет і факультет пробації вступило 67 курсантів. На факультет заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них 103 студенти денної форми навчання.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко виступив з напутнім словом на святковому заході та привітав курсантів-першокурсників з початком нового етапу у їхньому житті.

- Академія Державної пенітенціарної служби – це зразковий вищий навчальний заклад. Ви, як курсанти Академії, які вступили на перший курс, сьогодні робите свої перші кроки у вашому самостійному житті. Я хотів би побажати вам, щоб ті роки, які ви проведете у цьому навчальному закладі, завжди залишались доброю згадкою для вас на все життя. Нехай у вас вистачає часу, сил та наснаги на те, щоб одночасно і здобувати знання, і займатися спортом, і будувати стосунки з коханою людино. Щоб у вас все було добре на вашому життєвому шляху,- побажав курсантам міський голова.  

Довідково:

Академія Державної пенітенціарної служби - заклад вищої освіти із специфічними умовами навчання, який віднесено до сфери управління Міністерства юстиції України. Розташована в м. Чернігові, має філії у Хмельницькому, Білій Церкві та м. Кам'янське Дніпропетровської області. Має IV ступінь акредитації, готує за кваліфікаціями: бакалавр, магістр.  Загальна кількість студентів/курсантів – 1500. Спеціальності - правоохоронна діяльність, право, психологія, економіка. Тут працюють аспірантура/ад’юнктура, докторантура. Станом на 23.09.2021 року науковий ступінь (доктор наук) тут мають 24 викладачі, з них вчене звання професора - 12 осіб, доцента – 34 особи. Кандидатів наук з різних спеціальностей – 110 осіб. У 2018 році в закладі  з’явилася кафедра військової підготовки. Кожного року 100% випускників направляються для подальшого проходження служби в органах і установах кримінально-виконавчої системи і працевлаштовуються, у тому числі на посади керівного складу. 

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!