Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
21 вересня 2021 р.

Чернігівський міський голова звернувся до міністра за роз’ясненнями про тарифи на теплову енергію

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 21 вересня на щотижневій розширеній нараді в міській раді проінформував присутніх і громаду про направлення листа, в якому він звертається до Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова. Міський голова просить роз'яснень стосовно проблемних питань з формування та встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії і гарячої води.

"Станом на 16 вересня, за місяць до початку опалювального сезону, центральними органами виконавчої влади не вирішено питання щодо формування нормативно-правової бази, необхідної для здійснення органами місцевого самоврядування повноважень з регулювання тарифів на теплову енергію в умовах зміненого законодавства. Одне з основних питань – невідповідність чинної редакції Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води", - йдеться у листі.

Далі в ньому наводиться перелік чинних законодавчих норм, протиріччя в яких не дозволяють сьогодні встановити тарифи на теплову енергію органам місцевого самоврядування, хоч останнім ці повноваження нещодавно й передані. 

Публікуємо сканкопію цього листа.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!