21 вересня 2021 р.

Представлено нового керівника ЦНАП Чернігова

Новим керівником міського Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) став Балєв Юрій Олександрович. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко представив його як начальника цього міського управління сьогодні, 21 вересня, на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

Він побажав Юрію Балєву успіхів на новій роботі та попросив вже через 2-3 тижні надати йому кількісні показники і план вдосконалення діяльності центру.

- Для того, щоби ніхто в місті не чув, не бачив і не міг скористатися будь-якими сумнівними нюансами. Прохання звернути увагу на роботу реєстраторів: що вони реєструють, як, у який спосіб. При необхідності в нас є практика – зокрема, в земельному управлінні – коли нам декларує орендар землі один напрямок використання, ми виїжджаємо на місце й перевіряємо, чи відповідає це дійсності. У мене прохання також при необхідності користуватися візуалізацією, - доручив міський голова.