Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
19 вересня 2021 р.

Чернігівці масово взяли участь у традиційному напівмарафоні вулицями міста

+7
+4

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10

Сьогодні, 19 вересня, у Чернігові відбувся традиційний щорічний "Нова пошта напівмарафон Чернігів", одним зі співорганізаторів якого виступила Чернігівська міська рада. Кілька тисяч учасників змагання, яке стартувало зранку на Красній площі,  долали дистанції у 21, 10 та 5 кілометрів. Спеціально для дітей організатори передбачили дистанції на 500 та 100 метрів.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, перед початком марафону, наголосив на важливості підтримки здорового способу життя та побажав учасникам спортивного заходу гарного настрою та перемоги. Також він відзначив, що марафонський пробіг має слугувати прикладом для всіх інших чернігівців і мотивувати їх займатись спортом, бігом зокрема.

У спортивному заході вже не вперше бере участь секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, який цього разу обрав для себе середню дистанцію у 10 кілометрів.

"Ці 10 кілометрів від "Нової пошти" були неймовірними! Незважаючи на те, що протягом останнього кілометра йшла злива, вся дистанція долалася легко і натхненно. Підтримка родини та волонтерів на дистанції підбадьорювали. Сьогодні Чернігів - столиця України з бігу. Чудові люди поруч, гарна ініціатива та класний спосіб пропаганди масового спорту. Якби готувався, фініш був би не таким складним. Хоча, як і планував, в середній темп 4 хвилини 30 секунд за кілометр вклався", - поділився своїми враженнями Олександр Ломако.

Також серед інших учасників напівмарафонську дистанцію здолав начальник Управління сім'ї, молоді та спорту Андрій Дериземля, який, маючи за плечима чемпіонський спортивний досвід, біг 21 кілометр.
 


Прес-служба Чернігівської міської ради

Фото: Владислав Савенок

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!