17 вересня 2021 р.

Поновилися роботи з утеплення будівлі Міського палацу культури

Поновилися роботи на будівлі Міського палацу культури (вул. Івана Мазепи, 23), капітальний ремонт якого триває вже кілька років. Відповідно до проекту, це комплексна термомодернізація будівлі з приведенням її до сучасних вимог щодо енергозбереження та ремонтом покрівлі та стін. За інформацією Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради, цього року в бюджеті міста на ці роботи виділено 12,4 мільйони гривень. Задача на цей рік – улаштування утеплення фасаду площею 1443 кв. м. і ремонт ґанків. Утеплювати зараз будуть частину фасадної стіни, торцю будівлі і частину стін з боку внутрішнього двору. На оновлених стінах передбачене влаштування пожежних драбин, водовідливів тощо. У частині ремонту ґанків зараз вже зроблений демонтаж козирка. Новий вхід, який тут облаштують, буде видозмінений.

На повне завершення робіт у майбутньому на цей капремонт будівлі потрібно ще близько 10,6 млн грн. Відповідно до договору, при наявності фінансуванн підрядник має завершити всі роботи до 20.08.2022 року.