Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 вересня 2021 р.

Владислав Атрошенко: На місцевому рівні завжди готові допомогти підприємцям у будь-яких процедурних питаннях

+16
+13

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19

10 вересня у Чернігові відбулася традиційна подія - вручення відзнак «Підприємець року». На заході, організованому торгово-промисловою палатою, зібралися представники та представниці як малого, так і великого бізнесу. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко як один з почесних гостей події привітав учасників з Днем підприємця.

- За перше півріччя у вигляді податків і зборів ви сплатили 472 мільйони гривень до місцевого бюджету. За це вам величезна подяка. Також щиро дякую вам за ті зусилля, які ви докладаєте у роботі, та за створені нові робочі місця. Ті успіхи, які має сьогодні наше місто – це ваші успіхи. Бажаю вам розвитку, процвітання, винахідливості та постійного руху вперед. Наснаги вам та успіхів у роботі, - побажав підприємцям міський голова.

Також Владислав Атрошенко наголосив на тому, що держава має підтримувати підприємців і більш наполегливо відстоювати інтереси бізнесу, як всередині країни, так і за її межами.

- На місцевому рівні завжди готові «підставити плече» підприємцям у будь яких процедурних питаннях, надати всю необхідну інформацію, здійснити всі передбачені процедурами погодження у максимально короткий термін без жодних додаткових витрат та навантажень, - наголосив міський голова.

Нагадаємо, у Чернігові діє програма підтримки малого і середнього підприємництва, у рамках якої підприємцям відшкодовують витати на участь у міжнародних виставках і ярмарках. Також міська рада максимально спростила більшість процедур, які дають можливість підприємцям швидше отримати всі необхідні дозволи та погодження.
Прес-служба Чернігівської міської ради

Фото: Чернігівська регіональна торгово-промислова палата

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!