Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 вересня 2021 р.

Привітання кращих спортсменів і тренерів з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

+29
+26

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20
Фото № 21
Фото № 22
Фото № 23
Фото № 24
Фото № 25
Фото № 26
Фото № 27
Фото № 28
Фото № 29
Фото № 30
Фото № 31
Фото № 32

Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако напередодні Дня фізичної культури і спорту України взяв участь у привітанні та нагородженні кращих спортсменів, тренерів та працівників спортивної галузі Чернігівщини, яке відбулося в обласній державній адміністрації.

10 вересня нагороджених і в їх особі – всю спортивну спільноту Чернігова та Чернігівщини там вітали керівники міста та області.

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус, звертаючись до присутніх, наголосив що спорт, медицина та освіта – ті три категорії, без яких успіх нації неможливий. Тому держава має звертати велику увагу на кожну з них. І в тому числі на Чернігівщині, яка має спортивні досягнення та, безперечно, заслуговує на якісну спортивну базу.

Голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко відзначила: горда тим, що у спорті Чернігівщина завжди попереду. Вона подякувала тренерам за виховання дітей, які стануть або вже стали гордістю нашої країни. Кожному тренеру і спортсмену вона побажала здоров’я і здобутків на нелегкому спортивному поприщі.

Олександр Ломако теж сказав про гордість за наших спортсменів:

- У всіх згадках про найбільші успіхи і досягнення країни за ці 30 років значну, якщо не більшу частку займали спортивні перемоги.  І це дійсно дуже важливо, ми цим пишаємося. У цьому році ми всі уважно спостерігали спочатку за Чемпіонатом світу з футболу, де гідно виступила збірна України, потім – за Олімпійськими іграми в Токіо. І більшість присутніх, якщо не всі, вставали о 5 ранку, щоб подивитися виступи наших спортсменів і спортсменок. Коли наша чернігівка Олена Костевич здобула чергову олімпійську нагороду – я думаю, що не спали всі і на роботу пішли з гарним і натхненним настроєм. Це дуже багато вартує. Потім були Параолімпійські ігри – і це не останні змагання, в яких ми переживаємо за українців. Важко описати те відчуття, коли грає державний гімн, піднімається жовто-блакитний наш прапор – це радість за спортсмена, за його досягнення, за тренера, за родину, яка його підтримувала. Це дуже важливо, - підкреслив він.

Усіх спортсменів і тренерів він привітав зі святом і побажав, щоб у нас було ще більше перемог. А також висловив переконання, що рано чи пізно завдяки увазі та підтримці держави спортивна галузь в Україні все-таки буде мати таке матеріальне забезпечення, яке для цього потрібне.

Після привітань кожен з них вручив тренерам та спортсменам почесні відзнаки.

Довідково:

На даний час 25 спортсменів міста Чернігова входять до складу збірних команд України з олімпійських і 37 – з неолімпійських видів спорту. Ще 23 спортсмени в олімпійських видах і 20 у неолімпійських є кандидатами до цих команд, 24 і 9 спортсменів – в їх резерві.

Серед завдань Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова - збереження мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підвищення ефективності їхньої роботи, зміцнення  матеріально-спортивної бази, забезпечення необхідним обладнанням та інвентарем, оновлення діючих та будівництво нових спортивних споруд, залучення всіх верств населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом та здорового способу життя, підготовка спортивного резерву, підтримка спорту вищих досягнень, спорту інвалідів та ветеранів спорту.

У Чернігові працює 7 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, де регулярними заняттями з 21 виду спорту охоплено 3460 учнів-спортсменів. Для створення там гідних умов проведено капітальний ремонт приміщення ДЮСШ «Фортуна» по вул. Льотній, 12 та реконструкція приміщення ДЮСШ «Авангард» (вул. Серьожнікова, 10). Останнє було повністю переобладнано під борцівський та тренажерний зали. У травні 2019 року відкрито сучасну спортивну базу дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» по вул. Пухова,115а. Зал боротьби там зараз повністю відповідає всім вимогам для тренувань та проведення змагань. Відтепер на цій базі займаються вільною боротьбою та іншими видами спорту більше ніж 200 учнів. Також проведено капітальний ремонт приміщення КДЮСШ № 2 міської ради (вул. Попудренка, 29). На черзі - капітальна реконструкції Центру спортивної боротьби Чернігівської міської ради.

За останні роки в місті збудовано 30 спортивних майданчиків, вже доступний для всіх скейтпарк і будується ще один, комплекс спортивних майданчиків з пляжних видів спорту, активно ведеться робота по проекту палацу спорту.

Управлінням капітального будівництва міської ради підготовлено проектно-кошторисну документацію щодо капітальної реконструкції навчально-спортивної бази СДЮШОР з футболу «Десна» (стадіон «Локомотив»). Даний проект передбачає будівництво двох спортивних залів, один з яких планується облаштувати місцями для глядачів, майданчиків зі штучним покриттям, трибуну на 1000 місць для глядачів, реконструкцію футбольного поля (138 млн. грн.)

З метою підготовки спортсменів до змагань для членів збірних команд міста проводяться навчально-тренувальні збори. 

Забезпечується участь футбольної команди ветеранів "Десна" в міських, обласних, міжнародних змаганнях та турнірах, у тому числі і серед команд міст-партнерів, проведена ХV відкрита спартакіада з велоспорту серед ветеранів, присвячена  Дню  незалежності України.

За фінансової підтримки з міського бюджету спортивні клуби з  волейболу "Буревісник-ШВСМ" (чоловічий),  "Педуніверситет-ШВСМ" (жіночий) грою у Чемпіонатах країни продовжують представляти місто та область на всеукраїнському рівні.

У Чемпіонаті України сезону 2020/2021 років серед команд УПЛ чернігівська «Десна» посіла 6 місце.

Команда  БК «Чернігів-ШВСМ» представляє Чернігівську область у першій лізі національного Чемпіонату. 

Наші велосипедисти Андрій Пономар та Денис Хотульов  були учасниками Міжнародних змагань в складі збірної команді України.

Чернігівка і Почесна громадянка міста Олена Костевич у  2021 році стала бронзовою призеркою літніх Олімпійських ігор 2020 р.в Токіо. в міксі  з кульової стрільби.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!