Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 вересня 2021 р.

Вул. Олександрівську готують до вкладання асфальтного покриття

+12
+9

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15

Триває капітальний ремонт дороги по вул. Олександрівській. На сьогоднішній день на ділянці протяжністю 615 метрів та шириною 9 метрів повністю замінили стару основу на нову, а також встановили нові гранітні бордюри.  Наступним етапом ремонту має стати вкладання асфальтобетонного покриття. Задля безпеки пішоходів тротуари від траси тут відокремлять металевою бар’єрною огорожею.

Нагадаємо, ремонт по вул. Олександрівській у Чернігові є частиною великого проєкту переобладнання доріг, мета якого - перемістити рух транзитного транспорту, в тому числі великогабаритного, з густозаселених районів у промислові та за межі міста. 

Значна частина дорожніх робіт для того, щоб технічно забезпечити таке перенаправлення руху автотранспорту, вже виконана. Зокрема, вже відремонтована ділянка дороги по вул. Шевченка та Малиновського, на перетині яких сформовано коло, по вул. 1-го Травня та Кільцевої, на перетині яких також реалізований рух по колу, а також здійснений ремонт дорожнього покриття по вул. Кільцевій у районі ЗАЗу.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!