Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 серпня 2021 р.

У Чернігові активізують вакцинацію працівників, які контактують з великою кількістю людей


Фото № 1

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні 12 серпня розглянула питання про додаткові заходи для запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції в м. Чернігові. Врахувавши динаміку захворюваності на COVID-19, рівень якої наразі почав збільшуватися, комісія прийняла рішення, зокрема, про наступне.

На керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств міської ради, підприємств, організацій та установ незалежно від форм власності та підпорядкування, які діють на території м. Чернігова, покладений обов`язок посилити контроль за дотриманням працівниками протиепідемічних заходів, визначених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Також вони мають створити умови для вакцинації працівників. У першу чергу це стосується працівників закладів освіти, охорони здоров`я, сфери послуг, торгівлі, транспорту, соціальної сфери та тих, хто здійснює прийом громадян і забезпечує стабільну діяльність об`єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення міста.

Керівники повинні сприяти створенню умов для роботи пунктів вакцинації, у разі їх розгортання в приміщеннях установ, закладів та організацій.

Правоохоронні та контролюючі органи, відповідно до цього рішення, активізують здійснення контролю за виконанням обмежень, визначених законодавством з метою запобігання поширенню COVID-19.

Посилання на протокол засідання комісії оприлюднений на сайті Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація» - «Протоколи засідань космісій».

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!