11 серпня 2021 р.

14 серпня - Фестиваль молока – 2021. Анонс

У Чернігові 14 серпня у Центральному парку культури та відпочинку відбудеться Фестиваль молока – 2021. Це традиційний Фестиваль, який на Чернігівщині проводиться з 2015 року. У програмі фестивалю:

•  дегустація та продаж молочної та іншої продукції (м’ясні та ковбасні вироби, хлібобулочні й кондитерські вироби, напої тощо);
  •  пізнавальні майстер-класи, конкурси та спортивні змагання;
  •  розважальна програма для дітей та дорослих;
  •  концертна програма за участю артистів обласного філармонійного центру та фольклорних колективів області.

Цьогорічна новація — презентація виробничого, творчого та туристичного потенціалу територіальних громад. На окремій локації територіальні громади створять автентичну, колоритну, самобутню та гостинну атмосферу регіонів Чернігівської області. Також працюватиме окрема локація виробників меду та продукції бджільництва, зокрема, напоїв, виробів з воску тощо.

Початок заходу о 10:00 год.

Організатори — Чернігівська обласна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку ОДА та Чернігівська міська рада.

Возможно, это изображение (текст)