27 липня 2021 р.

Щотижневий дайджест від КП «Муніципальна варта»

27 липня під час розширеної наради чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради вже традиційно начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький доповів про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою та виявлення нових зауважень на території Чернігова.

Серед них – приклади реагування на порушення, виявлені раніше. Зокрема, відремонтовані лави біля під’їздів, відновлені паркани та дитячі гойдалки, демонтовані металеві та бетонні конструкції, вивезене сміття, тощо:

На нараді продемонстрували й нововиявлені об'єкти, до яких є зауваження. Серед них - місця, де необхідні відновлення пошкоджених парканів та лавок, ремонт пошкоджених дитячих майданчиків,  демонтаж бетонних та металевих конструкцій, вивезення сміття тощо: