26 липня 2021 р.

Парапет, який огороджує гарматну алею на Валу, почали оздоблювати клінкерною цеглою

На чернігівському Дитинці триває реконструкція гарматної алеї. Будівельники закінчили майже всі роботи по прокладанню комунікацій та укріпленню верхньої частини Валу і вже розпочали оздоблювати парапет, який огороджує гарматну алею, клінкерною цеглою. Нове клінкерне оздоблення парапету надасть Валу більшої схожості на фортифікаційну споруду, а також урізноманітнить візуальне оновлення міста. Адже, наприклад, оздоблення парапетів гранітним матеріалом у центральній частині міста вже, як мінімум, здійснювали двічі - на "Стометрівці", а також на Алеї героїв.

Також на Вал вже завезли кілька десятків нових лавок, які будуть встановлені на Дитинці після завершення реконструкції.