Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
21 липня 2021 р.

У Чернігові продемонстрували колекцію спеціального одягу для людей з обмеженими руховими можливостями

+12
+9

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15

Заступник міського голови Сергій Фесенко сьогодні, 21 липня, завітав на презентацію колекції спеціального одягу для людей з обмеженими руховими можливостями, яка проходила в Чернігівському геріатричному пансіонаті.

Колекція одягу для людей на інвалідному візку розроблена ТОВ «Гермес–Север» за ініціативою Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс».

Сергій Фесенко подякував усім, хто взяв участь у реалізації соціально важливої ідеї по створенню такого спеціального одягу, побажав успішної реалізації задумів і починань у майбутньому. А підопічним - міцного здоров’я, турботи та поваги від оточуючих.

Представлений одяг, який продемонстрували підопічні геріатричного пансіонату, виготовлений індивідуально, в залежності від розміру людини, її рухових можливостей, типу (ручного та механічного) та розміру інвалідного візка. Весь одяг оздоблений світловідбиваючими стрічками, що забезпечує видимість людини під час пересування у темну пору доби або в умовах поганої видимості.  

Виготовлені моделі, а це дощовики та куртки, подарували підопічним закладу.

В Україні практики пошиття таких речей наразі немає. Чернігівське підприємство для виготовлення презентованих моделей за приклад взяло європейські зразки.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Відеосюжет телеканалу "Дитинець"

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!