Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
21 липня 2021 р.

Владислав Атрошенко звернувся до патрульної поліції щодо вирішення питання з вантажними фурами та дрифтерами з мотоциклістами, які створюють шум вночі


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Під час вчорашньої робочої наради з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко попросив патрульну поліцію допомогти навести порядок з вантажними фурами, які замість об’їзних доріг пересуваються по центру міста, а також з чернігівськими дрифтерами, які у нічний час створюють шум на Красній площі та руйнують новий клінкер. Не оминув увагою міський голова і мотоциклістів, які шумом двигунів від своїх мотоциклів заважають спати чернігівцям.

- Багато містян відзначають досить зухвалу поведінку на дорогах водіїв у нічний час. Це стосується як власників спортивних мотоциклів, які вночі, коли люди вже відпочивають, їздять по місту із шаленою швидкістю та створюють неприпустимий шум, так і дрифтерів, які кружляють на Красній площі. Я з цього приводу особисто декілька разів телефонував до патрульної поліції. Мотоциклісти чи не кожного дня о першій годині ночі швидко їздять по житловим районам і не дають людям спати. Що стосується дрифтерів, то те, що вони виробляють на Красній площі, в принципі, дрифтом назвати не можна. Він дрифтувати не вміє, просто газує собі на повну і все. Бо вміння спортивного водіння немає, а є лише бажання привернути до себе увагу. Щоб люди подивились, що він на машині і який він крутий. Дрифту треба вчитись, але не на центральній міській площі, а на спеціальних полігонах. Бо таке водіння на площі лише повириває клінкер, який укладений на ребро. Деякі частини старого клінкеру, які укладені у центрі площі, такі дрифтери пошкодили. Тому звертаюсь до патрульної поліції міста Чернігова з проханням посприяти наведенню порядку у контексті озвучених мною питань. У тому числі звернути увагу на водіїв вантажних фур, які замість того, щоб об’їжджати місто, їдуть по його центральним вулицям, - підсумував Владислав Атрошенко.

Також міський голова доручив начальнику ЖКГ Ярославу Куцу звернутись до водіїв через засоби масової інформації і попросити їх бути більш відповідальними у плані дбайливого ставлення до свого міста та поваги до його мешканців.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!