16 липня 2021 р.

Виконком затвердив Статут ККЗ «Центр культури і мистецтв» Чернігівської міської ради

Рішенням виконавчого комітету міської ради на засіданні, яке відбулося 15 липня, затвердили Статут комунального клубного закладу «Центр культури і мистецтв» Чернігівської міської ради в новій редакції.

Раніше цей заклад, який розташований по вул. Дмитра Самоквасова, 8, називався комунальний клубний заклад «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді». Перейменували його 24 червня рішенням Чернігівської міської ради.

Новим директором Центру культури і мистецтв є Дмитро Мельниченко.

Відповідно до затвердженого Статуту серед основних напрямків Центру:

• культурно-мистецьке й національно-патріотичне виховання громадян;
  • організація й проведення фестивалів, оглядів, конкурсів, вистав, концертів, театрально-видовищних і виставкових заходів, інших форм показу результатів творчої діяльності клубного закладу;
  • організація й проведення конкурсів, фестивалів, майстер-класів, художніх виставок і виставок прикладного мистецтва, семінарів;
  • залучення до проведення культурно-освітньої й просвітницької роботи професійних, аматорських колективів та окремих виконавців;
  • збереження, популяризація й розвиток української культури та культур інших національних груп, що проживають на території міста;
  • організація виконання робіт (послуг) із здійснення творчої діяльності, проведення культурно-мистецьких заходів за договорами Управління з громадськими, державними, комунальними, приватними підприємствами, установами, організаціями й окремими громадянами.