Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
15 липня 2021 р.

Чернігівській міській лікарні №2 дозволили укласти договір про закупівлю обладнання


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 15 липня, надав дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Чернігівська міська лікарня № 2» на укладення договору про закупівлю обладнання.

З метою забезпечення підприємства новітнім обладнанням, для повноцінної роботи відділень та своєчасного надання медичної допомоги відповідно до Закону України від 25.12.2015р. № 922-VІІІ «Про публічні закупівлі» були проведені відкриті торги з публікацією англійською мовою на очікувану суму 6,5 млн грн.

Предметом закупівлі було устаткування для операційних блоків: система відеоендоскопічна експертного класу для лапароскопічної хірургії, вiдеоендоскопiчний комплекс експертного класу, система ендоскопічної візуалізації, інсуфлятор вуглекислого газу, шлунково-кишковий ендоскопічний інсуфлектор,лапароскопічні інструменти, лапароскопічний набір для хірургічних процедур (не медикаментозний багаторазовий), електрохірургічний апарат (Електрохірургічна система).

За результатом аукціону та кваліфікації учасників переможцем торгів визнане товариство з обмеженою відповідальністю «Прайммед» із запропонованою сумою 6 492 546 грн.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!