14 липня 2021 р.

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові

У Чернігові завтра, 15 липня, додаткові пункти масової вакцинації працюватимуть у торгових центрах "ЦУМ" та "Голлівуд".

У п’ятницю, 16 липня, усі бажаючі можуть вакцинуватися у додаткових пунктах масової вакцинації у комунальному клубному закладі «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді» (зараз ККЗ «Центр культури і мистецтв», вул. Дмитра Самоквасова,8) та у школі №35 (вул. Незалежності, 42-а). Ці пункти запрацюють у місті вперше. Також щеплення робитимуть і в ТРЦ "Голлівуд".

А вже у вихідні дні працюватиме п’ять додаткових пунктів масової вакцинації: в ТРЦ "Голлівуд" та "ЦУМ", у приміщенні Деснянської районної ради, ККЗ «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді» (ККЗ «Центр культури і мистецтв») та у школі №35.

Щеплення здійснюватимуться вакциною Pfizer, крім пункту у Деснянській районній раді. Там щепитимуть вакциною CoronaVac.

Звертаємо увагу, що при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і телефон.

Оновлений графік на наступний тиждень орієнтовно буде з понеділка. Слідкуйте за новинами на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради.

Нагадаємо, що чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на нараді 13 липня дав доручення відкрити у місті ще додаткові пункти масової вакцинації проти COVID-19, щоб у загальній кількості їх було п’ять по місту, та щоб максимально захистити містян від коронавірусної інфекції.

Пам’ятайте, що тільки вакцинація проти COVID-19 може захистити від цієї хвороби!