12 липня 2021 р.

У Чернігові облаштовано 41 кілометр велосипедних доріжок

Чернігів стає все більш комфортним для велосипедистів.

Під час ремонту доріг і тротуарів уже кілька років поспіль застосовується комплексний підхід. Зокрема, облаштовується як пішохідна зона, так і велодоріжки. Наразі у місті - 41 кілометр велосипедних доріжок.

Доріжки для велосипедистів укладають тротуарною плиткою червоного кольору, для пішоходів – сірого. Хоча бувають вони різних типів: окремі, суміжні з тротуаром, а також велосипедні смуги.

Дуже часто містяни, можливо через особисту необачність, не помічають червону смугу на тротуарі. Це стосується не тільки пішоходів, а й водіїв, які інколи залишають свої авто посеред велодоріжок.

Нагадуємо, що згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, водій автомобіля, який зупинився у невстановленому місці, повинен сплатити штраф від 15-ти до 20-ти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відеосюжет телеканалу «Новий Чернігів»