8 липня 2021 р.

У Чернігові працюють над програмою, яка б стимулювала перевізників купувати нові автобуси

У Чернігові 7 липня на Красній площі відбулася презентація автобусів українських виробників, зокрема Чернігівського автозаводу. На презентацію завітав заступник міського голови Віктор Геращенко, представники структурних підрозділів міськради та КП «Чернігівське тролейбусне управління», а також представники приватних перевізників.

- Це оновлений транспорт, який в майбутньому може рухатися вулицями Чернігова. Щороку місто у рамках міської програми купує 4-5 тролейбусів. За останні 5 років було придбано 35 одиниць техніки для КП «ЧТУ». На сьогоднішній день мова йде про необхідність заміни існуючих автобусів, які належать приватним перевізникам. Щоденно на міські маршрути виходить близько 190 машин. Хотілося, щоб по місту рухались автобуси такого класу, як ми бачимо тут зараз. Тому ми працюємо і думаємо, як правильно створити міську програму, щоб вона заохотила перевізників купувати таку рухому техніку. Зокрема, для того, щоб якість пасажирських перевезень у місті покращилася, - сказав Віктор Геращенко.

Відеосюжет телеканалу "Новий Чернігів"