Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 липня 2021 р.

Озеленення Чернігова - на першому місці, - Атрошенко


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Сьогодні, 6 липня, на щотижневій розширеній нараді чернігівський міський голова Владислав Атрошенко попросив до кінця цього тижня надати попередню адресну програму висадження зелених насаджень на вулицях міста на осінній період. Зокрема, указати перелік вулиць, кількість необхідних дерев, цінові параметри та загальну вартість всіх необхідних робіт. Ця програма затверджуватиметься Чернігівською міською радою попередньо у серпні.

- Те, що стосується зеленого господарства – це пріоритетна позиція, тобто на першому місці. Тож у мене прохання, щоб ми вийшли на серпневу сесію із розумінням адресної програми, кількісних показників і забезпечили фінансування, - підкреслив він.

Незабаром у місті можуть з'явитися кілька оновлених скверів, де чернігівці матимуть можливість відпочивати. Зокрема, простір у мікрорайоні «П’яти Кутів» планують кардинально змінити. Відповідно до розробленого проєкту по обидві сторони вулиці Любомира Боднарука планують висадити цікаві зелені насадження, облаштувати лавки та доріжки. А біля музичної школи ім. Стефана Вільконського, яку нещодавно доповнили новим корпусом, з’явиться Музичний сквер. Зокрема, там планується оновити озеленення, доріжки. Навпроти входу встановлять бронзову скульптуру, а з роялю звучатиме музика.

Міський голова наголосив, що ті парки та сквери, які планувалися для оновлення як пріоритетні – повинні бути зроблені цього року. Якщо не вистачатиме коштів на решту питань, де розпорядником коштів є управління житлово-комунального господарства міськради – дофінансування буде наступного року чи по залишковому принципу.

Ще одне доручення міського голови для КП «Зеленбуд» - ретельніше переглянути та досадити на окремих локаціях дерева та кущі, організувати квіткові клумби. Зокрема, на чернігівському Дитинці та у сквері ім.Б.Хмельницького.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!