6 липня 2021 р.

Сьогодні у Чернігові святкуватимуть Івана Купала

Сьогодні, 6 липня, у Чернігові святкуватимуть Івана Купала.

На Малій міській сцені (Алея Героїв) о 19.00 год. відбудеться тематична стилізована концертна програма "Ясне-красне Купайло" за участю колективів КП "Міський палац культури імені В'ячеслава Радченка": народного аматорського фольклорного ансамблю "Сіверяни" під керівництвом Ольги Коцур; народного фольклорного гурту "Калита" під керівництвом Оксани Пронченко.

На відвідувачів очікують найкращі обрядові купальські пісні, жива музика, автентика і атмосфера літнього свята.

Цього ж дня в Центральному парку культури та відпочинку з 21.00 год. Чернігівський відділ Союзу українок традиційно проведе обрядове дійство з піснями, танцями й вогнищем.

Для зручності чернігівців громадський транспорт міста, що курсує через Центральний парк культури та відпочинку, працюватиме до 24.00 год.