Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 липня 2021 р.

Владислав Атрошенко: МАФи на Валу мають виглядати естетично, а не так як зараз

+4

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7

Сьогодні, 6 липня, на ранковій нараді з керівниками структурних підрозділів міський голова підняв питання вигляду МАФів, які встановлені на Валу. На думку Владислава Атрошенка, місто має отримати право впливати на зовнішній вигляд та місця встановлення конструкції з напоями та іншою продукцією на території стародавнього Дитинця.

- Я з великою повагою ставлюсь до державного підприємства «Чернігів стародавній» та його керівника і вважаю, що місту та заповіднику треба співпрацювати. Адже неправильно, коли десятки мільйонів місцевих, і я сподіваюсь державних коштів, вкладаються у реконструкцію Дитинця, і у той же час ми не можемо впливати на ті ж МАФи, які там знаходяться. Невідомо, за яким принципом здійснюється контроль за тим, як ті МАФи там встановлюють, де їх встановлюють, хто погоджує їх зовнішній вигляд та асортимент. Я би попросив керівника управління культури Олександра Шевчука у робочому порядку домовитись з «Черніговом стародавнім», щоб місто мало можливість впливати на ці рішення. Це було б супер. Бо якщо такої домовленості не вдасться досягнути, то я буду піднімати це питання у Міністерстві культури. Адже МАФи на Валу, принаймні у тому вигляді, який вони мають зараз, псують територію, яка є нашим історичним серцем. Ми хочемо досягти якоїсь системності у питаннях літніх майданчиків та інших конструкцій, які розташовані у нашому місті. Щоб вони мали привабливий естетичний вигляд та були окрасою міста, – зазначив Владислав Атрошенко.

Також міський голова закликав чернігівських активістів уважно слідкувати не тільки за роботою міських управлінь, а й звертати увагу на те, що робиться у серці Чернігова, зокрема, не обходити своєю увагою ті непривабливі конструкції, які за незрозумілими принципами встановлюють на території Дитинця.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!