6 липня 2021 р.

Співчуття рідним і близьким...

Чернігівська міська рада та її виконавчий комітет глибоко сумують з приводу передчасної смерті Миколи Гнатовича Петренка, колишнього заступника голови Чернігівської обласної ради, українського партійного діяча, діяча профспілкового руху. Помер він сьогодні, 6 липня, на 73 році життя.

Вся трудова діяльність Миколи Гнатовича пов'язана з Чернігівщиною. Він мав гарні організаторські здібності, досвід на керівних та виборних посадах. Був професіоналом, енергійною та ініціативною особистістю. Очолював обласне дочірнє підприємство ДАК «Хліб України». З 2001 по 2006 рік Микола Петренко - заступник голови Чернігівської обласної ради. А після цього, до 2016 року, очолював Чернігівську обласну організацію профспілки працівників державних установ України.

Світла пам'ять та щире співчуття рідним і близьким покійного, які зазнали тяжкої втрати.