2 липня 2021 р.

ФКМ: про результати продажів на електронних аукціонах

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради інформує про результати продажів на електронних аукціонах об’єктів малої приватизації:

1. Нежитлове приміщення загальною площею 81,5 кв.м за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 46. Покупець – Карпенко Євген Дмитрович, ціна продажу – 469 333,20 грн. з урахуванням ПДВ.

2. Нежитлове приміщення загальною площею 60,7 кв.м за адресою: м. Чернігів, вул. Старостриженська, 7. Покупець – Громадська організація «Центр ресоціалізації хімічно-узалежнених «ВЕДИС», ціна продажу – 122 742,85 грн. з урахуванням ПДВ.

3. Нежитлове приміщення загальною площею 84,3 кв.м за адресою: м. Чернігів, вул. Серьожнікова, 6а. Покупець – Люшньова Тетяна Миколаївна, ціна продажу – 428 400,00 грн. з урахуванням ПДВ.

За повідомленням ФКМ міської ради