Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 липня 2021 р.

З 12 по 26 липня по проспекту Миру перекриватиметься рух автотранспорту через аварійні роботи на водопроводі


Фото № 1

У Чернігові з 12 по 26 липня перекриватиметься рух автотранспорту по проспекту Миру, а саме: на ділянці від перехрестя з вул. Єлецькою до будинку №10 по просп. Миру. Відповідний дозвіл комунальному підприємству «Чернігівводоканал» наданий виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 30 червня.

На проїзній частині зазначеної ділянки дороги утворився провал через руйнацію водопроводу, діаметром 200 мм. Перекриття дороги необхідне для того, щоб КП «Чернігівводоканал» змогло якісно провести ремонтні роботи на цьому водопроводі, а також з метою запобігання виникненню аварійних ситуацій під час руху транспортних засобів.

Схему організації дорожнього руху на час виконання зазначених робіт та схему об’їзду погоджено з управлінням патрульної поліції у м. Чернігові.

Управлінням транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку на час перекриття вулиці будуть внесені зміни в маршрутну мережу громадського транспорту. Зокрема, автобусний маршрут № 33 "Річковий порт - Епіцентр" буде розвертатися на вул. Єлецькій.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!