Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 липня 2021 р.

Капремонт з утепленням 9-поверхового корпусу лікарні по пр. Миру, 44 цього року продовжується

+9
+6

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12

9-поверхівка лікарняного стаціонару по пр. Миру, 44 в Чернігові будувалася в радянські часи, за прийнятими тоді стандартами і технологіями. Як наслідок – була дуже дорогою в опаленні та з часом стала проявляти інші проблеми.

З 2018 року тут почали капітальний ремонт усієї будівлі - її  комплексну термомодернізацю з застосуванням енергозберігаючих технологій. Через обмеженість фінансів роботи виконуються поетапно. Вже зроблено приблизно 75% їх загального обсягу. І в цьому році, як можна побачити, вони продовжуються.

Як  розповів керівник міського  управління капітального будівництва Вячеслав Почеп, зараз тут виконується укріплення будівлі металевими тяжами – тому що вона має досить велику проблематику в частині сходової клітини. А після того, як їх закінчать і будуть підписані акти на приховані роботи – почнуть утеплення останньої частини будівлі.

Крім утеплення та укріплення стін, у рамках проєкту в корпусі оновили 700 кв. м перекриття, зробили дощевідвід, а також замінили частину вікон, що відпрацювали свій термін експлуатації.

- На сьогоднішній день у нас є підрядник-переможець тендеру, який отримав перемогу з ціною 11,3 мільйони. Видатки, які є в міському бюджеті цього року на цю будівлю – десь близько 9 млн 150 тис. грн, договірна ціна на цей рік складає 8,8 млн грн. І десь, 2,5 мільйони нам не вистачає – тож, скоріш за все, закінчувати об’єкт будемо в наступному році, - керівник УКБ.

Раніше, за 2018-2019 роки, підрядник на цьому об’єкті виконав робіт на 8,8 млн грн, які місто вже заплатило. Через те, що ціни на всі складові будівництва суттєво зросли, в березні цього року довелося переглядати кошторис. Загальна вартість усіх робіт по будівлі на сьогодні становить 21 мільйон 340 тисяч гривень.

Комплексну термомодернізацію будівель бюджетної сфери роблять як для того, щоб зберегти потім бюджетні кошти на їх опаленні, так і для покращення комфортності перебування в них людей. Навіть до повного завершення робіт у цьому 9-поверховому корпусі лікарі та пацієнти вже відзначають, що по температурному режиму там стало набагато комфортніше. На повний же економічний ефект варто розраховувати тоді, коли термомодернізацію – як, наприклад, у міському пологовому будинку – закінчать повністю.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!