23 червня 2021 р.

Шановні мешканці міста!

3 8:00 год. 24 червня до 20:00 год. 26 червня 2021 року відбудеться перекриття руху транспорту по вул. Шевченка.

У зв’язку з цим вносяться наступні тимчасові зміни в роботу громадського транспорту м. Чернігова:

– тролейбуси маршруту № 1 рухатимуться від залізничного вокзалу за своїм маршрутом, потім з проспекту Миру по проспекту Перемоги, вулицях Молодчого, Шевченка і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках;

– тролейбуси маршрутів № 8 і № 9 тимчасово припиняють рух за своїми маршрутами до закінчення перекриття руху автотранспорту по вулиці Шевченка. Відповідно буде збільшено кількість тролейбусів на маршруті № 9-А;

– автобуси маршруту № 7 рухатимуться за своїм маршрутом по проспекту Перемоги до перехрестя з вулицею Молодчого, потім по вулицях Молодчого, Гетьмана Полуботка, Міхнюка, Шевченка і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках;

– автобуси маршрутів № № 16, 27, 30 і 44 рухатимуться за своїми маршрутами по вулиці Шевченка до перехрестя з вулицею Молодчого, потім по вулицях Молодчого, Гетьмана Полуботка, Міхнюка, Шевченка і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

Зупинки «вул. Кирпоноса», «Драмтеатр», «вул. Шевченка», «вул. Гетьмана Полуботка», «вул. П’ятницька» тролейбусами обслуговуватись не будуть.

Зупинки «Красний міст» з обох боків обслуговуватись громадським транспортом не будуть.

Враховуючи завантаженість вулиць Міхнюка, Молодчого, Гетьмана Полуботка під час організації об’їзду перекритої ділянки на вул. Шевченка, можливі збої у роботі громадського транспорту.

Просимо врахувати це при плануванні своєї поїздки та заздалегідь виходити на найближчу зупинку.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради