22 червня 2021 р.

До уваги водіїв: з 24 червня по 26 червня - перекриття руху по вул. Шевченка (від вул. Олега Міхнюка до вул. Олександра Молодчого)

Згідно з рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради, з 8.00 год. 24 червня по 20.00 год 26 червня 2021 року для проведення ремонтних робіт на ділянці вул. Шевченка від вул. Олега Міхнюка до вул. Олександра Молодчого  дозволено перекриття руху автотранспорту. Буде укладаться вирівнюючий шар дорожнього покриття.

На період перекриття руху будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції у м.Чернігові. Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції забезпечить нагляд за організацією руху транспорту.

Про зміни в русі громадського транспорту на час перекриття ми повідомимо додатково пізніше.