Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 червня 2021 р.

Чернігівський міський голова вручив дипломи молодим офіцерам – випускникам Академії ДПтС

+31
+28

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20
Фото № 21
Фото № 22
Фото № 23
Фото № 24
Фото № 25
Фото № 26
Фото № 27
Фото № 28
Фото № 29
Фото № 30
Фото № 31
Фото № 32
Фото № 33
Фото № 34

Вже традиційно в Чернігові вручення дипломів молодим офіцерам  Державної кримінально-виконавчої cлужби України - випускникам розташованої в нашому місті Академії державної пенітенціарної служби - відбувається на Пагорбі слави. Для шостого випуску курсантів Академії ця важлива й урочиста подія відбулася сьогодні, 18 червня.

Привітали молодих офіцерів і вручали їм дипломи почесні гості - державний секретар Міністерства юстиції України Олена Богачова, заступник міністра юстиції України Віталій Василик, заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олена Дума, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, голова Чернігівського відділення Національного олімпійського комітету України Валерій Куліч, голова ДПТС України 2014-2016 років, почесний професор Академії Володимир Палагнюк, настоятель Катерининської церкви отець Роман, представники Державної кримінально-виконавчої служби України, Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, Управління освіти і науки у Чернігівській області.

Чернігівський міський голова, вручивши дипломи, приєднався до всіх побажань, які вже прозвучали з нагоди випуску, і звернувся до випускників і батьків.

- Як міський голова я хочу привітати весь шостий випуск курсантів Академії. Сьогодні така Академія єдина в Міністерстві юстиції. Прекрасно, що саме чернігівський заклад є базовим для решти таких навчальних закладів України. Я хочу також хочу побажати успіхів вам у ваших долях. Батьків я радо вітаю на землі міста Чернігова. До керівництва міністерства я звертаюся з проханням піднімати якомога вище заробітну плату викладачам – тому що це податки до бюджету міста Чернігова в тому числі, це можливість місту розвиватися. Всім бажаю міцного здоров’я і успіхів! – сказав він.

Пізніше Владислав Атрошенко в коментарі журналістам уточнив, що ця подія значить для міста:

- Пенітенціарна академія – це не тільки важливий навчальний заклад для міста Чернігова, а це базова академія для Мін’юсту вцілому. Сьогодні на базі цієї академії об’єднуються решта навчальних центрів у Хмельницькому і в Дніпрі, це вже загальноукраїнський заклад. Загальна кількість студентів на навчанні - 4900, заочної форми навчання – 1900. 107 викладачів працює, які отримують заробітні плати і сплачують податки в міський бюджет. Це заклад знаковий для міста. Тут керівник, я вважаю, на своєму місці, потужно працює в інтересах розвитку закладу. У нас є певна співпраця між містом і закладом в частині того, що підписана угода: ми за кошти міського бюджету зробимо сквер навпроти закладу, але утримувати його буде потім вже Пенітенціарна академія, - перерахував міський голова Чернігова і додав:

- Я бажаю всім випускникам успіху на їхньому життєвому шляху, і як міський голова від імені всіх чернігівців вітаю всіх батьків, які приїхали привітати своїх дітей-випускників з сьогоднішнім святом. Бажаю молодим офіцерам, щоб вони лишалися людьми. Думаю, якщо вони будуть діяти в межах чинного законодавства і лишатися людьми – це найголовніше.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!