17 червня 2021 р.

Для ремонту доріг відбудеться короткочасне перекриття вулиць Пухова і 1 Травня

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 8.00 год. 17 червня по 20.00 год. 19 червня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради дозволив перекрити рух автотранспорту по вул. Генерала Пухова від вул. Доценка до вул. Захисників України.

Виконати роботи і відкрити рух автотранспорту намагатимуться раніше – в найкращому випадку, вже 18-го. Поки що громадський транспорт об’їжджає перекриту ділянку по вул. Рокоссовського.

На цьому ж засіданні 17 червня для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 8.00 год.  по 22.00 год. 18 червня,  виконком дозволив перекрити рух автотранспорту по вул. 1–го Травня від вул. Генерала Бєлова до вул. Кільцевої.

Звільнення вулиць від автотранспорту на час ремонтів необхідне для запобігання виникненню аварійних ситуацій та якісного виконання робіт.