Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 червня 2021 р.

Міський голова Чернігова запросив керівників правоохоронних структур на робочу зустріч


Фото № 1

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко запропонував організувати робочу зустріч за участі місцевої влади, поліції, голів судів, управління юстиції, виконавчої служби, податківців та керівництва ДСНС. Таку пропозицію він озвучив публічно 15 червня на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді, доручивши звернутися до них з відповідними листами.

Маємо обговорити питання, як реагувати на систематичні порушення в частині сплати податків, несанкціонованого будівництва, – окреслив найбільш проблемні теми міський голова і додав трохи конкретики:

Це самозахват землі в центральному парку, це нічні клуби, які нібито не існують, але працюють щоночі, це ринок «Шанхай» з порушенням усіх протипожежних правил, це баня яка роками працює на березі без дозволів і нікого не цікавить…

Владислав Атрошенко висловив обурення тим, що місцеві суди захищають горе-підприємців, що фактично захопили землю в центральному парку, співробітникам ДСНС роблять приписи на закриття дитячих садочків, але ігнорують роботу даного ринку та іншими подібними фактами. Звернувся міський голова Чернігова й до податківців:

У бані, ринку та інших об’єктів є конкретні бенефіціари з конкретними прізвищами. Вони роками отримують з цього доходи, ухиляються від сплати податків. А ми роками на це дивимося. Це – дестимулює інших. Один платить, а ці – ні. І тоді у першого виникає питання – «а чи не дурень я?», – додав він. - Коли велика кількість людей бачить, що реагування нема, що ж ми тоді за державу будуємо?

Принагідно міський голова нагадав, що представники цих структур нерідко звертаються до міської влади для вирішення робочих питань – пошук приміщень, ремонтів, інформаційної підтримки тощо.

Я готовий до такої співпраці. Це не моя безпосередня відповідальність, але я розумію, що громада виграє якщо правопорядок буде на належному рівні. Але натомість – очікуємо на допомогу у рамках чинного законодавства щодо наповнення бюджету, – зазначив він.

Міський голова Чернігова запропонував окреслити спільне бачення такої співпраці і навести лад у реагуванні на факти порушень законодавства.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!