16 червня 2021 р.

Як громадський транспорт об'їжджатиме перекриту ділянку на перехресті вул. Кільцевої/1 Травня (16 червня - 17 липня)

До уваги користувачів громадського транспорту !!!

На виконання рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 14 червня 2021 року № 324 «Про перекриття руху автотранспорту», вносяться зміни в маршрутну мережу міста.

Рух автобусів міського маршруту № 24 у періоди з 7 год 00 хв до 9 год 00 хв й з 17 год 00 хв до 20 год 30 хв з мікрорайону "Півці" продовжується по вулицях Олександрівській, Малиновського до кінцевої зупинки громадського транспорту «Сіверянка» – у прямому та зворотному напрямках.

Рух автобусів міського маршруту № 26 у періоди з 7 год 00 хв до 9 год 00 хв й з 17 год 00 хв до 20 год 30 хв по вулиці Шевченка продовжується із заїздом на вулицю Малиновського до кінцевої зупинки громадського транспорту «Сіверянка» – у прямому та зворотному напрямках.

Рух автобусів міського маршруту № 30 від проспекту Миру по вулиці Кільцевій продовжується по вулицях М. Березовського, Маресьєва, 1 Травня, Бєлова, Пухова і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Рух автобусів міського маршруту № 33 від проспекту Миру по вулиці Кільцевій продовжується по вулицях М. Березовського, Маресьєва, 1 Травня і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Рух автобусів міських маршрутів № 27 й № 43 по вулиці 1 Травня скорочується до зупинки громадського транспорту «вул. Кільцева».

Телефон для інформації 0462 - 675 - 013

За повідомленням Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку