Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 червня 2021 р.

Тариф на теплопостачання тепер визначатимуть на місцях


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Відтепер тариф на тепло затверджуватимуть міські ради, а не держава. НКРЕКП повноваження з регулювання діяльності підприємств теплопостачання з державного на місцевий рівень. Таку постанову комісія ухвалила 9 червня.

Про це заступник чернігівського міського голови Віктор Геращенко публічно повідомив на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 15 червня.

- Умовно, від дати прийняття цього рішення всі голови об’єднаних територіальних громад, де є котельні, повинні розглянути і затвердити тарифи. Взяти на себе відповідальність за тарифоутворення. Від моменту прийняття цього рішення НКРЕКП не буде середнього тарифу по області - він буде різний, у кожному населеному пункті свій, - прокоментував це повідомлення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Порядок формування цього тарифу на сьогодні міністерство ще розробляє, повідомив Віктор Геращенко також.

Затверджувати тариф на тепло буде виконком міської ради після перевірки Управлінням економічного розвитку міста. Розрахунки надаватимуть теплогенеруючі компанії.

- Що нам легше в цьому плані – в тому, що ми поточно бачимо економіку підприємств і ми можемо не прямо, а опосередковано контролювати тарифну політику через прибутковість або збитковість цих підприємств. Це ми можемо відстежувати поквартально, – зазначив також міський голова в ході обговорення на нараді.

У Чернігові під дію рішення НКРЕКП підпадають підприємства «Облтеплокомуненерго» та «Спеценергоком». Фірмі «Технова», яка орендує Чернігівську ТЕЦ, розмір тарифів і надалі встановлюватимуть у Києві.

Затвердження тарифів на водопостачання і водовідведення також залишилося в повноваженнях центрального органу, тобто НКРЕКП.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!