15 червня 2021 р.

Триває набір до участі в таборі молодіжного активу «Перехрестя-Юнь-2021»

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту запрошує активну молодь Чернігова (учнів 9-11 класів) до участі в таборі молодіжного активу «Перстя-Юнь-2021»!

Захід проводитиметься з 25 по 30 серпня в дитячому таборі "Юний турист" (Чернігівська обл., Чернігівський район, с. Количівка, урочище «Гора-1» (безкоштовне комфортне проживання й триразове харчування забезпечені).

Програма табору передбачає: - цікаві воркшопи; - тематичні заняття; - командні ігри; - тренінги; - квести; - майстер-класи; - бесіди; - рухливі ігри; - вечірні розважальні програми.

Потурбуйтеся про останні дні літа вже сьогодні!

Заповнюйте анкету та надсилайте на адресу: [email protected]

За більш детальною інформацією можна звертатися за номерами: 774-000, 774-134 – управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Анкета учасника

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради