Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
9 червня 2021 р.

Щотижневий дайджест від КП «Муніципальна варта»

+11
+8

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14

Традиційно під час розширеної наради чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, яка відбулас 8 червня, оприлюднений тижневий звіт КП «Муніципальна варта» про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою на території міста Чернігова та перелік нових зауважень.

Перший блок - місця, де перевірка виконання приписів показала, що пошкодження об'єктів інфраструктури обслуговуючими організаціями виправлені. Серед них відремонтовані паркани та лавки біля будинків, демонтовані бетонні та металеві конструкції, прибране сміття, відновлені дитячі гойдалки:

Продемонстрували й об'єкти, до яких є зауваження (приписи щодо яких складені протягом минулого тижня). Серед них - місця, де необхідні відновлення пошкоджених парканів і лавок, а також спортивних і дитячих майданчиків, демонтаж бетонних та металевих конструкцій, вивезення сміття тощо.

Під час звіту Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко акцентував увагу керівників комунальних підприємств «Міськсвітло» та «Зеленбуд» на необхідності звертати увагу на аварійні дерева, які становлять загрозу електрокомунікаціям, перехожим і руху транспорту.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!