Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
8 червня 2021 р.

Відсьогодні в Україні послаблені карантинні обмеження по COVID-19


Фото № 1

Вчора, 7 червня, на офіційному інтернет-порталі Кабінету міністрів України опублікована Постанова Кабінету Міністрів України №583 від 2 червня, яка послаблює карантинні обмеження. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 8 червня проінформував керівник міського відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун. 

Він коротко перерахував послаблення, передбачені цією Постановою:

- Від сьогоднішнього дня можуть працювати заклади харчування по своєму графіку. Тобто раніше була заборона з 24.00 до 7.00 - це обмеження знімається і заклади можуть працювати у звичному режимі. Також заклади культури і кінотеатри вже можуть приймати відвідувачів більше ніж на 50% місць. І додатково там визначаються певні критерії переходу з жовтої до зеленої зони. Як тільки ця постанова прийде офіційно, ми одразу приймемо розпорядження керівника робіт і цю інформацію доведемо до відома мешканців Чернігова, - доповів він.

Довідково: Зі статистикою по COVID-19 у Чернігові, яка оновлюється щоденно, можна ознайомитися на офіційному сайті Чернігівської міської ради в рубриці "Оголошення".

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!