Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
8 червня 2021 р.

У сквері ім. Попудренка встановлять електронне табло з інформацією про загиблих героїв-захисників України з Чернігівщини


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Електронне табло (інфобокс) з інформацією про чернігівців-захисників України, загиблих в зоні АТО/ООС, встановлять у сквері ім. М. Попудренка найближчим часом. Чекати реконструкції скверу для його встановлення не будуть.

Таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав керівникові міського управління ЖКГ 8 червня на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

Як уточнив принагідно керівник управління Ярослав Куц, над цим вже працюють, для встановлення терміналу потрібно ще місяць-півтора. На 100% точно він вже буде до Дня Незалежності.

Інформація, яка буде доступна для перегляду в цьому терміналі, готується вже зараз. Вона буде узгоджуватися в т. ч. з організаціями родин загиблих.

Одночасно міський голова доручив керівнику управління ЖКГ максимально публічно й у різний спосіб звітувати про терміни, коли буде реконструкція скверу Попудренка - разом з яким вирішуватиметься і питання меморіалу загиблим героям АТО/ООС.

За словами Ярослава Куца, в цьому році замовляють робочий проект цієї реконструкції, а роботи можуть розпочатися, якщо будуть фінанси на це, в наступному році.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!