Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 червня 2021 р.

Завдання міської влади – зробити Масани сучасним і перспективним молодіжним мікрорайоном, - Атрошенко

+14
+11

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17

Зробити Масани сучасним, перспективним молодіжним мікрорайоном – таке завдання міської влади. Про це сказав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 5 червня під час відкриття реконструйованого дитячого майданчика в цьому мікрорайоні. Він озвучив план розвитку мікрорайону Масани.

- По-перше, буде освоюватися другий мікрорайон. Тут буде збудовано - якщо, дасть Бог, вистачить щастя Україні хоч потрошку рухатися вперед - школу, дитячий садочок, буде парк через дорогу ще один окремо. Ми придивляємося зараз до проекту, щоби розширити, «пробити» другий проїзд під шляхопроводом, щоби був двохполосний рух в одну і другу сторони, щоби рядів було чотири, а не два як зараз, - зазначив міський голова.

Новий майданчик став ще одним невеличким, але потрібним і приємним кроком у розвитку цього мікрорайону. Владислав Атрошенко зауважив, що сім років тому на цьому ж місці - між будинками №16 і 24 по вулиці Незалежності - знаходився майданчик, встановлений його коштом як народного депутата. Місце стало популярним, тут завжди знаходилося багато дітей і явно потрібен був більший ігровий простір. Зараз майданчик реконструювали – осучаснили, розширили, додали нових елементів. А восени навколо ще з’явиться газон з поливом і висадять кущі – й тоді ця територія виглядатиме ще привабливішою.

- Мені приємно, що це колись був мій майданчик, а зараз вже міський. Тобто з мого майданчику тут лишилися тільки окремі залізні конструкції, які зараз перефарбовані. А дерев’яні вже нові. Він відслужив 7 років. Я радий, що ми вгадали з місцем, - прокоментував міський голова.

Свято вийшло багатолюдним та веселим. Малюків, які раділи новому дитячому просторові, розважали аніматори. Всім знайшлося зайняття до душі.

Мешканці навколишніх будинків упевнені – тепер це буде найпопулярніша локація для відпочинку в районі.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Відео телеканалу "Дитинець"

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!