3 червня 2021 р.

Увага! Тимчасові зміни руху транспорту по вул. І. Мазепи

Звертаємо увагу чернігівців, що з завтрашнього дня 04.06.2021 року на два дні відбудеться перекриття проїжджої частини дороги на круговому перехресті вул. Івана Мазепи та нової дороги до мікрорайону Шерстянка.

Автобусні маршрути № 3, 17, 44, 47, будуть об'їжджати перекриту ділянку по вул. Жабінського до Залізничного вокзалу, далі по Гагаріна та Ціолковського і роз'їжджатимуться по своїм звичним маршрутам.

Тролейбус № 8 тимчасово припиняє свою роботу, а маршрути № 4 та 7 скорочені до Залізничного вокзалу.

Автобус № 36 рухатиметься до дач через село Гущин, а № 35 доїжджатиме не до "КСК", а до Нафтобази.

Про це інформує Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради

Довідково: цього літа фінальний шар асфальту ще вкладатимуть і на новозбудованій дорозі від цього перехрестя до мікрорайону Шерстянка.