Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 травня 2021 р.

У Чернігові навчальний рік для школярів завершується 4 червня

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

У чернігівських школах останній день навчального 2020-2021 року - 4 червня. Дата пов’язана з виконанням вимог законодавства, яке передбачає, що у навчальному році обов’язково повинно бути 175 навчальних днів. Про це повідомила заступниця начальника управління освіти Олена Горна на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 18 травня.

За її словами, у навчальних закладах освітній процес продовжується у звичайному режимі. Відвідування відповідає показникам минулих років. Зокрема, за 17 травня у школах зафіксовано 5 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед дітей різного віку. Але говорити, що такі показники є загрозливими - підстав поки немає. Також наразі хворіють 2 педагоги та 1 технічний працівник.

Крім того, з 21 травня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання. В тих школах, де працюватимуть пункти тестування, у дні проведення ЗНО буде організоване дистанційне навчання для інших учнів, щоб діти не виходили на навчання по суботам.

Видача документів про досягнення знань учням, які закінчують 9 класи, відбуватиметься 9 червня. А атестати випускникам шкіл видаватимуть 30 червня - 1 липня.

Дошкільні навчальні заклади міста працюють стабільно, відвідування відповідає попереднім періодам.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!