6 травня 2021 р.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Нагадаємо, рішенням, зокрема, міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Чернігові з 6 травня встановлений "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки за темпами поширення коронавірусної хвороби. Оскільки обмеження "червоного" рівня епідемічної небезпеки перестають діяти, міський транспорт може повністю відновити на території міста роботу міського автомобільного та електричного пасажирського транспорту у звичайному режимі, який діяв до початку карантину.

При цьому зберігаються санітарні вимоги, встановлені чинними нормативно-правовими актами України.