29 квітня 2021 р.

Чернігів прикрашається до Великодня

У Чернігові сьогодні, 29 квітня, на Алеї Героїв встановили тематичну композицію-фотозону у вигляді одного з символів Великодня – писанки. Висота дерев’яної композиції майже 3 метри. На ній розміщені 276 маленьких крашанок, які протягом трьох місяців розписували народні майстри Чернігівщини. Для розпису використовували акрилові фарби різних кольорів.

Про це розповіла заступниця начальника Управління культури Чернігівської міської ради Катерина Литвин.

Мешканці та гості міста матимуть можливість зробити світлини на цій фотозоні протягом двох тижнів.

Крім того, у сквері ім. Б. Хмельницького біля П’ятницької церкви створили арт-об’єкт - гілки дерев прикрасили писанками, які виготовили власноруч діти та молодь міста.