Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
15 квітня 2021 р.

Екран-бігборд з площі перед ЦУМом пора прибрати, - рішення міської робочої групи з питань розміщення зовнішньої реклами

+5
+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8

Робоча група з питань розміщення зовнішньої реклами у м. Чернігові, засідання якої відбулося в міській раді 15 квітня, розглянула питання щодо подальшої долі рекламної конструкції (екрану на стійці) на площі перед торговим комплексом ЦУМ (пр. Миру, 49).

Як відомо, зараз проводяться роботи з реконструкції цієї площі. Замовником робіт виступає міське управління ЖКГ, а інвестором - ЦУМ, який і був ініціатором реконструкції. Ця територія для відпочинку має стати більш сучасною, з новим твердим покриттям, освітленням, новим підходом до організації простору. Рекламного носія, про який йде мова, в даному проєкті немає. Також на комісії було зазначено, що час, коли такі конструкції вважалися сучасними та естетичними, вже минув.

На сьогодні практично половина площі вже замощена новим твердим покриттям, прокладаються комунікації і рекламний носій вже заважає продовженню робіт. Замовник за простій робітників несе збитки. Як доповів робочій групі керівник Управління архітектури та містобудування міської ради Сергій Калюжний, неодноразово і завчасно власнику рекламної конструкції повідомляли про те, що починаються роботи, й просили розглянути питання щодо демонтажу його конструкції на цій ділянці на період виконання робіт. Власник відповів, що не має такої фінансової можливості.

У зв’язку з цими обставинами, а також тим, що термін дії дозволу на розміщення рекламної конструкції за адресою Миру, 49 закінчується вже в листопаді цього року, робоча група прийняла рішення рекомендувати виконавчому комітету міської ради припинити дію цього дозволу достроково.

- Ми готові зкомунікувати власника конструкції з власником ЦУМу, щоб цей демонтаж відбувся за кошти торгового центру. У зв’язку з тим, що термін дії договору ще не закінчився, витрати логічно покласти на тих, хто виконує роботи – і вони готові їх взяти на себе. Ми готові обговорити питання розташування екрану до кінця листопада за іншою адресою. Але, наскільки я розумію, це досить дороговартісно - і підключення електроенергії, і встановлення цієї конструкції – тому, можливо, він прийме рішення, що йому легше цього не робити. Але така можливість буде надана, а погодитися чи ні – вже питання до підприємця, - зазначив на засіданні голова робочої групи, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!