9 квітня 2021 р.

Нагадуємо про роботу громадського транспорту в режимі спецперевезень у суботу та неділю

Управляння транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради нагадує, що у вихідні та святкові дні перевезення в громадському транспорті у режимі регулярних спеціальних перевезень будуть здійснюватися з 06 год. 00 хв. до 10 год 00 хв. та з 16 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.

Це передбачено рішенням виконавчого комітету міської ради від 2 квітня 2021 року № 181 "Про зупинення роботи міського пасажирського транспорту та здійснення перевезень у режимі регулярних спеціальних перевезень".

У суботу та неділю будуть працювати всі тролейбусні маршрути, а також частково автобусні маршрути №1;15;17;21;23;24;30;36;41;46;47.

З суботи, 10 квітня, до автобусного маршруту №17 «Мікрорайон «Астра» – Дачі (Новоселівка)» вносяться тимчасові зміни в маршрут руху, чим передбачається заїзд транспортних засобів на зупинку громадського транспорту «Яцево» (вул. Кленова).

За повідомленням управляння транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міськради