Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
8 квітня 2021 р.

Увага! З 12 квітня – початок ремонту вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту

+3

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6

Починаючи з 8.00 год. 12 квітня і по 20.00 год. 29 травня в Чернігові для проведення ремонтних робіт буде перекриватися рух автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до виїзду з міста). Такий дозвіл надав 8 квітня своїм рішенням виконком Чернігівської міської ради.

На Малиновського буде виконуватися поточний середній ремонт вулиці. Це – перший етап реалізації проекту по перенаправленню вантажних автомобілів з густозаселених житлових районів міста у промислові та за міську територію. Наступні етапи – кола на Шевченка/Малиновського і 1 Травня/Кільцевій та ділянки інших вулиць, які їх з’єднують. Проєкт перенесення транспортних потоків фінансується спільно міським бюджетом і державним дорожнім фондом.

На час перекриття руху по вул. Малиновського об’їзд відповідно до схеми організації дорожнього руху – через вулиці Кільцеву, 1 Травня та Олександрівську. Мешканці ж будинків по вул. Малиновського об’їжджатимуть по прилеглих вулицях приватного сектору.

На вулиці Малиновського знаходиться кінцева зупинка тролейбусного маршруту №1 та додаткових рейсів маршруту №10. Як повідомили в міському управлінні транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку, 12 квітня тролейбуси до неї ще ходитимуть. А з наступного дня, 13 квітня, обидва цих маршрути розвертатимуться на кінцевій зупинці «Діагностичний центр».

Наразі по вул. Шевченка повз її перехрестя з вул. Малиновського проходять автобусні маршрути №16, 17 і 26. Вони їздитимуть без змін й тимчасово збільшується кількість автобусів на цих маршрутах.

На період проведення цих ремонтних робіт вносяться тимчасові зміни в рух громадського транспорту інших маршрутів, а саме:

- рух тролейбусів маршруту № 1 «Залізничний вокзал – Сіверянка» від кінцевої зупинки громадського транспорту «Залізничний вокзал» скорочується до тролейбусної зупинки «Бобровиця»

- рух автобусів міських маршрутів № 27 і № 43 по вулиці 1 Травня у періоди з 7 год 00 хв до 9 год 00 хв і з 16 год 00 хв до 18 год 00 хв продовжується від перехрестя вулиці 1 Травня з вулицею Олександрівською по вулицях Олександрівській, Малиновського до кінцевої зупинки громадського транспорту «Сіверянка» – у прямому напрямку та у зворотному напрямку.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!