8 квітня 2021 р.

8 квітня - прес-конференція, присвячена  завершенню біатлонного сезону 2020/2021

8 квітня 2021 року об 11-00 год. У конференц-залі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, за адресою: вул. Кирпоноса, 9 відбудеться прес-конференція, присвячена  завершенню біатлонного сезону 2020/2021 та вручення грошових винагород міської ради чемпіону та призерці Чемпіонату Європи з біатлону 2021 року  Артему Примі, Ірині Петренко (Варвинець) та їхнім тренерам.

У прес-конференції візьмуть участь:

Артем Прима – переможець  відкритого Чемпіонату Європи з біатлону 2021 року, спортсмен школи вищої спортивної майстерності.

Ірина Петренко – бронзова призерка відкритого Чемпіонату Європи з біатлону 2021 року, спортсменка  школи вищої спортивної майстерності

Ворчак Олександр Васильович - тренер-викладач з біатлону позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту»

Ворчак Світлана Леонідівна – тренер-викладач з біатлону комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності».

Зоц Жанна Степанівна – тренер-викладач з біатлону комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності».

Паршуков Віталій Серафімович – директор позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту», тренер-викладач з біатлону.

Дериземля Андрій Васильович - начальник управління у справах, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Конференція відбудеться з дотриманням застережних протиепідемічних заходів.

За інф. Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради