Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 квітня 2021 р.

У Чернігові правоохоронці слідкують за дотриманням карантинних обмежень

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Чернігові запроваджені карантинні обмеження, з їх переліком можна ознайомитися за посиланням https://chernigiv-rada.gov.ua/news/id-47619/.

За дотриманням карантинних обмежень у Чернігові слідкують правоохоронці. Поліцейські наголошують: головне завдання – не покарати правопорушника, а попередити правопорушення. Утім, злісні порушники мають нести адміністративну відповідальність. На них складатимуть протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень — для посадовців. На громадян, які не реагують на зауваження поліцейських та відмовляються вдягнути захисну маску в громадських місцях, поліція складає адміністративні постанови про стягнення штрафу в сумі від 170 до 255 гривень.

У Чернігові, зважаючи на посилення карантинних заходів, правоохоронці відпрацьовують громадські місця, пасажирський транспорт (він має перевозити громадян за наявності у них спецпропусків та лише за кількістю місць для сидіння в салоні), а також суб’єкти господарювання – ринки, торгівельні заклади, перукарні тощо. Поліція перевіряє їх на дотримання режиму носіння масок, соціальної дистанції та заходів дезінфекції.

Адміністрацію торгівельних закладів поліцейські попереджують про необхідність дотримуватися встановлених обмежень, у тому числі максимальної кількості покупців на торгівельну площу закладу, контролювати соціальну дистанцію на касах, необхідність дезинфікувати приміщення тощо.

Нагадуємо чернігівцям: карантинні заходи прийняті заради спільної безпеки. Їх мета - зменшити передачу містянами небезпечної інфекції один одному, зменшити кількість заражень. Загальна безпека сьогодні залежить від поведінки кожного. Тому, перебуваючи в громадських місцях, дотримуйтеся соціальної дистанції. Використовуйте засоби індивідуального захисту – респіратори та маски, у тому числі виготовлені самостійно. Одягайте їх правильно – закриваючи ними ніс та рот.

Пам’ятайте: від вашої поведінки залежить життя та здоров’я як ваше особисте, так і ваших рідних та всіх оточуючих!

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!